Mestská časť
BRATISLAVA - DEVÍN

Podozrivá osoba v Devíne

13.12.2018

Policajti pátrajú po totožnosti osoby, ktorá sa v mestskej časti Bratislava – Devín pohybovala s predmetom svojím vzhľadom pripomínajúcim dlhú guľovú zbraň.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti priestupku proti občianskemu spolunažívaniu, ku ktorému došlo na Viničnej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámy páchateľ sa dňa 11.12.2018 v čase približne okolo 15:30 hod pohyboval v mestskej časti Bratislava – Devín, pričom v rukách držal predmet svojím vzhľadom pripomínajúci dlhú guľovú zbraň.

Po neznámom páchateľovi policajti pátrajú. Policajti sa v súvislosti s objasňovaním tohto priestupku obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených záberoch. V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na priložených záberoch nám oznámte na Obvodnom oddelení Policajného zboru Karlova Ves so sídlom na Matejkovej ulici č. 5 alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru, prípadne telefonicky na čísle 09610 34 908 alebo na bezplatnom čísle polície 158.

Zároveň upozorňujeme, že v súčasnosti nedisponujeme informáciou, že by v súvislosti s konaním osoby došlo k akémukoľvek ohrozeniu života, zdravia či majetku občanov.

logo-sms-info-white.png

egov-zmluvy-2s.jpg

eGovObstaravania-banner.jpg

Fotogalérie

goBA

© 2020 MČ Bratislava Devín. Všetky práva vyhradené. Prevádzkované ako eGov-Web spoločnosti ARS NOVA s.r.o.
Mám podnet / sťažnosť / otázku