Mestská časť
BRATISLAVA - DEVÍN

Detsky maskarny bal 2013

Neviete, ako spestriť deťom polročné prázdniny? Mestská časť Bratislava-Staré Mesto pripravila pre všetky deti na sobotu 2. februára veľké prázdninové prekvapenie. Ľadová plocha na Hviezdoslavovom námestí bude patriť všetkým tým, ktorí si od 14.30 hod. prídu zakorčuľovať v maske, či v zaujímavom kostýme.

 

„Vstup pre všetky deti v maskách bude na klzisko zdarma a budú zároveň súťažiť o najkrajší kostým. Detský maškarný bál bude predskokanom Staromestského maškarnému bálu pre dospelých, ktorý organizujeme v sobotu 2. februára večer,“ povedala starostka mestskej časti Bratislava-Staré Mesto Táňa Rosová. Tí, ktorí chcú prísť, no nemajú korčule, si ich môžu za poplatok požičať priami pri klzisku.

 

Okrem bezplatného korčuľovania a súťaže o najlepší detský maškarný kostým čaká deti a ich rodičov vystúpenie krasokorčuliarskeho oddielu klubu Slovan Bratislava. Veľkí hokejisti Slovana zas darovali deťom ceny, o ktoré budú svojim maskami a kostýmami súťažiť. Vyhodnotenie najlepších masiek bude o 15.30 hod. a nasledovať bude diskotéka na ľade až do 16.30 hod. Detským maškarným bálom na ľade Staré Mesto oficiálne ukončí prevádzku klziska, ktoré bude otvorené do nedele, 3. februára 2013 do desiatej hodiny večer.

logo-sms-info-white.png

egov-zmluvy-2s.jpg

eGovObstaravania-banner.jpg

Fotogalérie

goBA

© 2020 MČ Bratislava Devín. Všetky práva vyhradené. Prevádzkované ako eGov-Web spoločnosti ARS NOVA s.r.o.
Mám podnet / sťažnosť / otázku